| EuAmTotul a întrebat:

ESET NOD32 sau Bitdefender?

5 răspunsuri:
| Ronaldo_Ronaldo_1997 a răspuns:

Eset nod32 il am si eu ti-l recomand

| Vl4dootz a răspuns:

Bitdefender iti recomand.
Am folosit si eu eset si nu sunt multumit.
Interfata simpla si usor de utilizat, plus protectie a amenintarlor online.

| doctorandus a răspuns:

NOD32 e cu plata, BitDefender e si gratis.

| RAY a răspuns:

Eu personal nu recoand nici unul daca dai o scanare saptamanala cu malbarytes scapi de probleme

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Gasesti o comparatie pe situl http://antivirus.softwareinsider.com/......l-Security

Indiferent de programul ales (chiar si o varianta free), este bine ca programul sa fie updatat constant. Daca un antivirus nu isi actualizeaza zilnic baza de date el nu va putea sa te protejeze de noi atacuri aparute si nu va fi deloc util. In acelasi timp, e bine de retinut ca si tu ai un rol activ in a-ti proteja computerul – nu da click pe link-uri necunoscute, nu instala programe straine sau programe care vin din partea unor straini.