| Riro276 a întrebat:

Este posibil sa vezi de pe Android cine iti acceseaza profilul de Facebook? Mersi.

7 răspunsuri:
| Thealexis a răspuns:

Nu, nu este posibil.

| darrio2007 a răspuns:

Nu este posibil.

| johnnny123 a răspuns:

Nu este posibil nici pe Android nici pe altceva, și nici nu va fi posibil vreodată. Este o chestiune de privacy la care Facebook ține foarte mult, și pe bună dreptate.

80% din activitatea de pe Facebook constă din oameni care se uită la profilurile altor oameni, dar nu vor să știe nimeni că se uită. Dacă Facebook ar oferi aceste informații la liber, tot traficul ala ar dispărea, iar compania ar suferi enorm.

| xYonasuper a răspuns:

Nu

| deeeaqq a răspuns:

Nu este posibil, scuze că ți-am distrus speranțele

| Anonimul95t a răspuns:

Salut, de pe Android nu, pe pc poti incerca cu metoda asta:https://www.youtube.com/watch?v=oemmBDZ5xEg

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Din pacate, Facebook nu ofera optiunea de a putea vedea persoanele care ti-au vizualizat profilul.