| Sarmala a întrebat:

Este site-ul hipoo.ro de încredere?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da! Ei spun pe site-ul lor asta: "Compania care administreaza site-ul www.hipoo.ro este HIPOO RETAIL SRL-D, numita in continuare Vanzator, inregistrata la Registrul Comertului cu nr. J29/843/2017 si avand CUI:37411307". Sunt si aici: https://www.listafirme.ro/hipoo-retail-srl-37411307/
Asta nu inseamna ca nu se poate intampla ca o piesa cumparata de la ei sa nu aiba probleme. Atunci sar unii si zic: nu-i de incredere, etc. Deci din punct de vedere al meu ca vizitator este ok. Stii cand se vede daca sunt buni? Cand se strica un produs, il trimiti la ei (daca nu trebuie trimis la service) si incep problemele. Abia atunci iti poti da seama. Ei sunt pe piata doar de 5 ani. Nu poti sa ceri prea mult la ei dar nici sa crezi ca sunt cei mai rai.