| anonim_4396 a întrebat:

Hey lume, toti prietenii de pe Facebook imi vad comentariile mele pe care le-am facut la alte postari, intrebarea mea este: exista vreo setare pe Facebook prin care pot dezactiva aceasta functie?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Nu exista, sunt publice.

1 răspuns:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Nu poti face acest lucru. Activitatea ta pe Facebook este vizibila prietenilor din lista.

Ceea ce poti face astfel incat sa nu te expui este sa folosesti setarile pentru a pastra postarile tale vizibile doar prietenilor & sa elimini persoanele necunoscute din lista ta.