| alexandru5678 a întrebat:

Http://adidasilareducere.com/ au produse fake? Va rog repede.

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Nu iti recomandam sa ai incredere in tot ceea ce citesti sau vezi pe internet. Avand in vedere ca acest website nu are nicio informatie oficiala listata (adresa, numar de telefon, tara de provenienta, datele fiscale ale firmei etc.), este cel mai probabil o inselaciune - iti recomandam sa nu il folosesti.

4 răspunsuri:
| Eduard_Cretu_1995 a răspuns:

La banii aia clar nu sunt originali sunt MADE IN CHINA adica de o calitate mai slaba ca cei originali!

| AlexSalling a răspuns:

Poate, dar atata timp cat au aceiasi structura, material si comoditate ca ce-i originali, nu vad problema.

| Bianca_Irimia_1989 a răspuns:

Buna ziua!
Am dat si eu comanda de pe acest sitte, am primit coletul si la nici 12 ore am ramas cu adidasii in mana....Deci trageti singuri concluzia....Si nu reusesc nici cum sa ii contactez.

| miruna85 a răspuns:

Am comandat o pereche de Air Force, ii port de vreo 3 luni par ok ca si calitate.Masurile sunt putin mai mari, dar nu am avut probleme, mi-au schimbat prima pereche comandata