| DabiJaWL a întrebat:

Http://www.adidasi-haine.ro/ Produsele sunt originale de pe acest site?

2 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

Vezi ca musca rolling on the floor)atunci cand deschizi produsul, din cutie! e okhappy

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Pentru a te asigura ca un site de cumparaturi este de incredere te incurajam sa verifici daca acesta are date de contact, adresa magazinului fizic si datele fiscale ale firmei. De asemenea, poti incerca sa cauti pe internet recenziile altor utilizatori legate de situl respectiv.