| Bosshugo a întrebat:

Https://www.extraterestru.ro/product/bss713/?v=2416390f6 2ea.
Pereri site, este fake, a mai comandat cineva? Merita sa comand?

2 răspunsuri:
| Damian123321CelmaiCS a răspuns:

Nu este fake, merita deoarece este un pret acc

| Ora de net a răspuns:

Buna!

Pentru a te asigura ca un site de cumparaturi este de incredere te incurajam sa verifici daca acesta are date de contact, adresa magazinului fizic si datele fiscale ale firmei. De asemenea, poti incerca sa cauti pe internet recenziile altor utilizatori legate de situl respectiv.