| SERIALS a întrebat:

Nu pot promova un video pe Facebook in diverse grupuri. De ceva vreme se poate promova un video pe Facebook doar contra-plata. Cum se poate promova mai bine un video? Ca sa acumulez mai multe vizualizari? Ce metode cunoasteti?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Il postezi cu plata, devenind vizibil pentru toti membrii face-book-ului

| Mt34 a răspuns:

Nu merge altfel

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Daca clipul este postat pe o pagina de Facebook, atunci optiunea pe care o ai disponibilă pentru a-l promova este cea cu plată.