| Pe19 a întrebat:

Am făcut returul unui produs comandat online, în acest caz tot eu trebuie să plătesc transportul către proprietarul produsului?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Din experiența mea iti pot spune ca daca faci retur tu platesti transportul pentru inapoierea produsului iar banii pe produs fara pretul transportului catre tine ii vei primi la o data ulterioara.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uită-te pe site-ul de pe care ai cumpărat la politica de retur.

| Adry05 a răspuns:

E specificat pe site, unii ofera retur gratuit, altii nu

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Depinde foarte mult de politica sitului de unde ai făcut comanda respectivă. Recomandarea noastră este să citești termenii și condițiile cu atenție.