| Adfjjddhj a întrebat:

Salut, imi poate spune cineva daca penny board-urile de pe eMAG sunt originale, a avut cineva?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Depinde ce înțelegi prin original. Majoritatea sunt foarte bune, iar eMAG e un site de încredere.

| me4u a răspuns:

Gasesti modele mai ok la magazinul Skates :

http://www.skates.ro/cruiser

| Nyy2003 a răspuns:

Cele mai bune si sigure, sunt cele de la decathlon.☺

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Emag este un site de incredere.
In general, atunci cand faci cumparaturi online, te sfatuim sa:
- te asiguri ca situl de pe care cumperi este unul de incredere (pentru a putea returna produsul in cazul in care acesta nu este potrivit)
- sa citesti recenzii pentru produsul pe care vrei sa-l cumperi
- sa te asiguri ca vanzatorul are recenzii pozitive (in cazul siturilor de anunturi precum OLX).