| mafiot1 a întrebat:

Salut.Site-ul Daedalus Online este 100% legit sau 100% Scam? Gen chiar iti da banii sau te pacalesc?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Scam, nu se fac asa banii, stii bine, e prea frumos ca sa fie adevarat.

| Sagemi67 a răspuns:

Nu, nu este teapa. Sunt mai bine de 3 ani pe aceasta platforma.Partea proasta este ca vei primi sondaje din cand in cand si vei primi puncte doar daca esti compatibil cu ele daca nu vei primi doar 20 puncte (centi) pentru deranj.Eu dupa un an am reusit sa scot cei 10 dolari si inca 10 peste inca un an...Nu merita. Funda?

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Pentru a te asigura ca un site este de incredere te incurajam sa verifici daca acesta are date de contact, adresa magazinului fizic si datele fiscale ale firmei. De asemenea, poti incerca sa cauti pe internet recenziile altor utilizatori legate de situl respectiv.