| SuperCar456 a întrebat:

am o intrebare. Daca am accesat hidden wiki pe chrome, doar site-ul in sine fara sa intru pe un site cu extensia. onion, se intampla ceva?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Bizon95 a răspuns:

Or sa vina mascatii si o sa bata la tine ca la hotii de cai big grin

acum serios, hidden wiki e doar un index de onion, evident ca nu patesti nimic, iar daca dai click pe un onion din chrome, o sa ai "surpriza" sa constati ca NU MERGE... DELOC, ORICE AR FI

din cauza ca domeniile care se termina in . onion au niste IP-uri care nu sunt accesibile pe internet, ci doar in reteaua TOR

| Ora de net a răspuns:

Salut!

Nu se întâmplă nimic dacă ai accesat HiddenWiki de pe Chrome. Site-urile de acolo cu extensia. onion nu puteau fi accesate, întrucât Chrome nu le poate deschide.

Îți recomandăm să folosești în continuare Chrome și să eviți browserele care pot accesa linkurile de pe Hidden Wiki deoarece poți foarte ușor ajunge la viruși, conținut dăunător sau ilegal.