| Iulian_Marius_1995_Q35F a întrebat:

Cine îmi poate zice un antivirus bun?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Programe antivirus foarte bune sunt Bitdefender si Kaspersky, doar ca trebuie sa le cumperi.
Programe gratuite bunicele sunt avast!, Avira, etc.

| AFR81 a răspuns:

Eu folosesc Avast si mi se pare destul de bun.

| Vl4dootz a răspuns:

Bitdefender Total Security 2016
eu il folosesc si sunt multumit

| Ora de net a răspuns:

Buna Iulian,

Exista mai multe programe antivirus bune (ex. Bitdefender, Kaspersky), dar depinde foarte mult si de specificatiile computerului tau ce se potriveste mai bine.

Te invitam sa te consulti cu un specialist in magazin inainte de a lua o decizie finala.

Succes!

| aliana4ally a răspuns:

Eu iti recomand Kaspersky, il poti descarca de aici gratis: http://www.mocasoft.ro/kaspersky-antivirus-licenta-gratis/ este o promotie legala 100%.
sau poti descarca Bitdefender care si el este un antivirus excelent, il poti descarca tot asa gratuit: http://www.mocasoft.ro/download-bitdefender-total-security-licenta-gratis/