| Taste a întrebat:

Salutare, stie cineva daca site-ul de pronosticuri a celor de le 5 predictii (http://5predictii.ro/) este ok? Nu vreau sa ma pun in situatia de a plati abonamentul, iar apoi sa nu primesc ponturile, asa ca de stie cineva daca sunt seriosi sau nu, rog sa raspunda.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Este ok. Si site-ul BabaVanga este ok. Sfatul meu este sa nu dai bani pe site-uri din astea.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Iti recomandam sa nu te bazezi pe astfel de situri, informatiile de acolo nu pot fi verificate. In plus, aceste situri pot fi o modalitate buna de a te insela sau pacali pentru a obtine castiguri materiale.