| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum fac sa am urmaritori pe Facebook?

5 răspunsuri:
| 1231242 a răspuns:

Vrei sa fii vedeta?

| EraserHead a răspuns:

Pui poze nude.

| Curi0s a răspuns:

Fii interesant si lumea o sa te urmareasca.

| kill3rcstriike a răspuns:

Ai putea sa postezi des, totodata postarile sa aduca un oarecare interes pentru prietenii/urmaritorii.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Inainte de a te intreba cum poti obtine mai multi urmaritori, credem ca e bine sa iti raspunzi la o serie de intrebari precum: De ce iti doresti sa ai mai multi urmaritori? Ce scop iti doresti sa aiba pagina ta? Ce iti doresti sa oferi urmaritorilor tai in materie de continut? Ce iti doresti sa faca urmaritorii tai pe acea pagina? Daca este vorba despre o pagina personala, esti dispus sa iti asumi ca te vei expune public, fapt ce poate duce la anumite probleme (hartuire, furt de date personale etc.)?

In functie de aria ta de interes, poti construi in mod organic o comunitate in jurul paginii tale daca oferi utilizatorilor continut original, de calitate, care este de interes pentru ei.

Mult succes!