| AdelinSnk a întrebat:

Știe cineva daca site-ul acesta este de încredere?
http://www.superstarromania.com/

4 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Nu iti recomandam sa ai incredere in tot ceea ce citesti sau vezi pe internet. Avand in vedere ca acest website nu are nicio informatie oficiala listata (adresa, numar de telefon, tara de provenienta, datele fiscale ale firmei etc.), este cel mai probabil o inselaciune - iti recomandam sa nu il folosesti.

| AlexSalling a răspuns:

Pare de incredere, dar sa iti ofere livrare gratuita la comenzi peste 990 de lei mi se pare o tampenie totala. Nu iti recomand site-ul acesta, chiar daca pare de incredere. Preturile sunt foarte mari pentru produsele oferite, chiar daca-i marca. Scump nu inseamna intotdeauna bun, am probat asta pe propria mea piele si nu ti-ai dori sa-ti para rau dupa munca ta (dupa bani).

| AlexSalling a răspuns:

Uitandu-ma mai bine cred ca-i un site scam. Deschide si citeste asta sus "LIVRARE GRATUITA PESTE 990 LEI". Normal trebuiau sa scrie "Livrare gratuita la produse in valoare de 990 de lei". Nu cumpara, este scam mai mult ca sigur.

| Legionar_Narcis_1999 a răspuns:

Daca ai browser google corme ai fi vazut acolo sus ca scrie NOT SECURE asta inseamna ca nu e de incredere.