| ReignForest a întrebat:

Un prieten are o problemă cu facebook.Intră pe Facebook(telefon ori tabletă) și găsește o postare, apasă redistribuie apoi distribuie pe messenger după care îi apare messenger și scrie switch account(are un singur cont) dedesubt scrie add account și sub creează cont nou(aici se conectează pe site).Cum rezolvă asta? P.s. a actualizat messenger(pe telefon), a dezactivat chat head(tot telefon) și a șters fișierele cache(tabletă), dar tot nu merge.

1 răspuns:
| Mirel4412 a răspuns:

Dezinstaleaza si instaleaza din nou facebookul sau messengerul, o fi vreun bug, incearca sa dai update.