| zentor999 a întrebat:

Vreau sa imi instalez Adobe Flash Player pe Mozilia,dar cand vreau sa deschid link.ul downloadat de pe site pur si simplu nu imi apare nimic, Ce este in neregula?
Dau funda pentru solutie!

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Https://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html
Aici gasesti pachetele offline, pe care le poti instala fara conexiune la internet.
Cobori in pagina la "Flash Player Archives" si descarci unul din fisierele mai mari de 100 mb (sunt de 190 mb, 313 mb). Le dezarhivezi si le instalezi.

| GdX a răspuns:

Foloseste chrome.

| Laura78 a răspuns:

E mai simplu sa folosesti chrome.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Asigura-te in prima instanta ca browserul tau este actualizat la ultima sa versiune si mai apoi acceseaza https://get.adobe.com/flashplayer/