| Dinca_Alexandru_1996_M3AM a întrebat:

Vreau sa plec in Anglia la munca si am gasit acest site am intrebat cativa oameni si majoritatea au spus ca nu este teapa si este ok restul se plang doar ca nu le raspund la mesaje sau chesti aiurea... am lasat mesaj si am gasit un loc de munca capsuni, Anglia dar nu sunt sigur de seriozitatea acestui site poate sa imi spuna cineva care a fost prin acest site la munca sau doar cateva pareri?
Aici este site ul : https://www.facebook.com/GPRecruit/?fref=ts

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna, Alexandru,

Pentru a te asigura ca un site este de incredere te incurajam sa verifici daca acesta are date de contact, adresa sediului fizic si datele fiscale ale firmei. De asemenea, poti incerca sa cauti pe internet recenziile altor utilizatori legate de situl respectiv.

Totodata, avand in vedere ca este vorba despre un loc de munca, consideram necesar sa faci o vizita directa in sediul firmei pentru a discuta cu reprezentantii si pentru a te asigura de seriozitatea lor.

1 răspuns:
| doctorandus a răspuns:

Nu stiu, in orice caz daca un angajator iti cere tie bani, e teapa.