| Mariana_Jecheanu_1965 a întrebat:

Vreau sa schimb adresa de E-mail pe contul meu de Facebook.Am incercat sa o schimb dar nu imi dă optiunea "sterge".A incercat sa fac o alta adresa suplimentara dar codurile pe care Facebook mi le trimite imi dă ca nu sunt valide.

2 răspunsuri:
| Peridava a răspuns:

Daca vechiul cont este de Yahoo, ti-o va schimba automat cu cea noua.
Daca este de Gmail, nu se poate inlocui, ci poti pune doar o adresa suplimentara.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Mariana,

Informatii despre cum trebuie sa procedezi gasesti aici https://www.facebook.com/help/162801153783275?helpref=faq_content