| alex055 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca sunt in siguranta bani tinuti in pokerstars. Nu vreau sa ii scot de fiecare data cand castig...

4 răspunsuri:
| Chez0nz a răspuns:

Poti sta linistit, ca si pe alte site-uri de pariuri, banii sunt in siguranta, ii scoti cand ai nevoie si ii poti lasa cu toata increderea in cont pana vei dori sa ii folosesti.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai sigur scoate i cei mînă nu-i minciună zice un proverb, poate ti i-a vreun angajat si gata pierzi banii

| M4j0rZ3r0 a răspuns:

Teoretic, da sunt in siguranta. Atata timp cat nu iti intra cineva pe cont (hacker) nu ar trebui sa ai probleme.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Alex,

Atat timp cat exista o securitate buna a contului tau, atunci acestia sunt in siguranta. Mai multe informatii utile poti gasi aici http://oradenet.salvaticopiii.ro/......eni-contul