| muumuurunning a întrebat:

Aplicatie de Android cu Tabelul Periodic. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sistem ul.periodic. E facuta de mine. Vreau pareri!

1 răspuns:
| JucărieLEGO a răspuns:

Si ce fel de pareri? Intrebari de natura tehnica despre cum ai facut aplicatia(de la zero sau adaptare tutorial) sau cat de utila e contributia ta in mediul educational(facilitare)?
Ce pot sa zic. Eu n-am Android. M-am uitat doar pe poze si pe descrierea pusa de tine. Spor in continuare la aplicatii cat mai originale si simpliste, dar utile!