| hypothesis a întrebat:

Ce parere aveti? https://www.youtube.com/watch?v=eRLJscAlk1M
Dramatic mi se pare. Sau exagereaza?

Răspuns Câştigător
| MrChange a răspuns:

Toate informatiile sunt perfect verificabile printr-o simpla cautare pe google. Din pacate multi am avea impresia ca exagereaza din cauza ca ne este frica sa acceptam ceva atat de dramatic."The truth can be denied but not avoided". Si-a dat seama cineva ca de fapt noi nu controlam banii? Banii ne controleaza pe noi. Tot ce facem se axeaza in jurul unor harti. Tocmai am avut o discutie cu cineva zilele trecute, ca lumea nu se poate schimba, dar poate fi reconstruita cu ajutorul unei noi generatii. Pacat ca nimanui nu ii pasa. E la fel de amuzant ca faptul ca doar atunci cand oamenii au probleme se roaga la Dumnezeu. Ratiunea pur si simplu imi spune sa rad, pe cand partea sentimentala imi spune sa plang. Interesant e ca video-uri ca acestea s-ar putea sa mai trezeasca oamenii, si cu cat vor fi mai multi oameni ce se vor trezi, va fi o probabilitate ca din ce in ce mai multi oameni sa faca astfel de clipuri.

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Puternic mesaj.