| mirvald a întrebat:

Cine conduce lumea, in care traim acu?

Răspuns Câştigător
| afrodita17 a răspuns:

Cineva asemanator unui sofer cu permisul luat pe spaga...

35 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Veau sa ma sinucid Cum sa fac sa nu ma doara nu am vrut sa ma nasc mai ales in Romania DUMNEZEU nu ma Iubeste nu am cerut sa ma nasec uni zic ca sunt o planta sa nimerit aici ma aruncat vantul aici cresc dar in acelasi timp am onoare demnitate e rusinos inpotrivafiri sa te omori asa ca marog infiecare zi domnul D-zeu sa ma omoare sau sa trimita pe cineva orisami deaun scop in viata am avut unul dar l-am terminat si nu mai am ce face si nu sunt tradator sa plec din tara. CHINA conduce. Vreau sa inceapa war.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dracul o conduce, doar se vede, droguri, prostitutie, razboaie si toate relele de pe lume...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeu ia spus poporului evreu ca daca va asculta si va pazi poruncile sale va fi cap si nu coada si va da intelepciune si pricepere mai presus de celelalte popoare ale lumi posturile cele mai inportante de pe glob sunt conduse de evrei bravo lor

| paccccccccccc a răspuns:

Ctc

| giulius a răspuns:

Francmasonii...adica tot evrei...era lor a trecut nu chiar de tot... dar este vizibil...ca nu mai e ce a fost... avand in vedere si criza economica... E o noua Era...Era celor 8 cercuri...nu e vb de presedinti de stat...ci o Era a oamenilor ce au influenta asupra tot ce ne inconjoara...8 cercuri 8 puteri...nu va spun mai mult...veti afla in timp.

| roxux a răspuns:

Banul bineinteleshappy fara bani nu faci nimic