| A98 a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti dintre inger si vampir ce ati alege sa fiti?

Răspuns Câştigător
| คиค a răspuns:

Un inger. Categoric!

Vezi tu... aceasta moda cu vampirii a dat peste cap o generatie intreaga a cartilor SF. Acum, vampirii stau sa fie detronati de ingeri.

Parerea mea este ca toata aceasta poveste cu SF-urile induc o parere gresita despre ingeri.
Tot sincer iti spun ca si mie imi plac la nebunie astfel de scrieri, dar le iau ca atare - carti SF de aventura sau roumance love struck

As alege sa fiu inger, deoarece sunt creaturi divine. Desigur, este o intreaga poveste si cu cele 2 categorii total opuse de ingeri. Ingerii protectori, si cei diabolici ( cei ce au dat nastere nephilimilorwinking. Pana la urma urmei se spune ca pana si Necuratul a fost odata cel mai de seama inger, Lucifer, Steaua diminetii.

Este o poveste lungahee hee
Cert este ca as alege sa fiu un inger protector big grin

97 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Sa fiu inberg ziua si sa fac bine si noaptea sa ma transform in vampir si sa stric tot ce am facutlaughing

| Infernia a răspuns:

Logic: Vampirhee hee

| sasljllaf a răspuns:

As alege inger sa pot veghea peste oamenii care fac rele si daca as putea sa le spun ca nu mai trebuie sa faca asta.

| Luissa123 a răspuns:

Inger

| Madaliinaaa a răspuns:

Inger.Pentru ca ingerii reprezinta dragostea, afectiunea si puritatea absoluta >:d

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Am al 100-lea răspuns.
Aș alege să fiu vampir, ar fi mai incitant și mai interesant.

Dacă m-ai fi pus între un diavol și înger clar aș fi ales înger.

| Sabìŋaaa a răspuns:

Cred ca vampir love strucklaughing

| Beibii a răspuns:

Ingerhappy

| SmileFreedom a răspuns:

O combinatie.Ingeovampirhappy

| g3orgiana16 a răspuns:

Ambelebig grin

| Doiniţa_3278 a răspuns:

Om big grin glumesc as dori ambele big grin ziua inger iar noaptea vampir big grinbig grin

| Sabrina25 a răspuns:

Am vazut un raspuns cu care sunt si eu de aceeasi parere. ziua inger noaptea vampir

| oOSaritaOo a răspuns:

Ce vrei tu.

| TaNaNaNaNa a răspuns:

Inger,bineinteles

| Drafters a răspuns:

Inger pentru a ajuta oamenii... Pana la urma cei care vreti sa fiti vampiri de ce ajutati lumea de pe TPU? Pentru ca sunteti buni. Deci cam toata lumea de aici este un fel de inger!

| BoOoMbOnik a răspuns:

Inger. Fundita? Te rog. Mersi

| Cry11 a răspuns:

Inger,normal!

| unaboona a răspuns:

Vampir love struck.mi-ar placea sa duc o viata misterioasa si plina de adrenalina

| RoxxuInna a răspuns:

Vampir

| Ionutz1998 a răspuns:

Inger

| secret96 a răspuns:

Vampir :X:X:X bineinteles. Chiar mi-ar placea day dreaming

| KiddoC a răspuns:

Vampir. Ador vampirii :X:X
Sincer nu mă simt capabilă să duc o viaţă aşa liniştită ca a unui înger happy

Răspuns utilizator avertizat
| Ad3lle a răspuns:

Vapir

| Ad3lle a răspuns:

Vampir

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Hm un inger.dar cred ca si un vampir.am un stil mai ciudat asa ca m-as axa mai mult sa fiu vampirbig grin

| Tessa a răspuns:

Vampirul. happy

| NoName0909 a răspuns:

Inger:X

| Nobody_8784 a răspuns:

Vampir love struck

| Monii a răspuns:

Inger