| Hombre a întrebat:

Daca s-a pus intrebarea despre calitatile noastre sa vedem si partea cealalta. Exista cineva care poate spune ca nu are cate putin din acestea; mincinos, hot, las, tradator, rau, impulsiv, lacom, pârâcios, pervers, clevetitor?

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au, au, coatele Rozel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Anonimule,
Du-te si cumpara-ti o alifie, ceva… Nu glumi cu durerile de coate… Problema serioasa, nene! Se lasa cu impotenta... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rozel fi-i sigura ca la "sapat"sau nu tot mintea conduce asa ca n-ai decit sa ma trimiti unde vrei ca tot aia este.Nu ma vad niciodata printre "nobilii"care isi cistiga existenta pe spatele altora.Nici nu pot suporta "accizele".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Anonimule,
Sunt foarte onorata ca ma urmaresti ca o umbra dar ma refeream la un alt fel de "sapat". Si tu? Sunt foarte putine persoanele care « inteleg » un concept filosofic din prima lectura. Deci citesti, recitesti, insisti, sapi, sapi. Bea un suc din cand in cand sa nu te dezhidratezi… Si, in fine, eu sunt bine unde sunt. Mi-am facut-o cu mana mea, deci e ok… Banuiesc ca asa e si la tine…

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alta intrebare este : care sunt cele 5 lucruri pe care fiecare trebuie sa-l faca chiar de AZI?
Raspunsul e in acest Video -> vezi clipul si da-l mai departe - gasit pe internet, util tuturor :
Nic Marks : calculam in loc de PIB, indexul planetei fericite IPF (subtitrare in limba romana) - 16 minute de adevar http://www.ted.com/talks/lang/rum/nic_marks_the_happy_planet_index.html sa aflam cat are Romania indexul IPF;-D

| rockaholic a răspuns:

Le am pe toate!

| lory_7016 a răspuns:

Da, Dumnezeu, dar ce poate face El singur impotriva a 6 miliarde de mincinosi?