| anonim_4396 a întrebat:

In timp ce mergeam cu masina in GTA San Andreas pe o sosea, apare din spatele meu un obiect zburator negru care avea 4 aripi. In jurul meu era plin de blocuri inalte iar obiectul s-a izbit de un bloc fara sa mai ramana ceva din el. Ce era acel obiect si cine il conducea oare? E normal sa apara asa din senin ?

Răspuns Câştigător
| Kanghu a răspuns:

Exista tot felul de aparitii si fenomene in GTA SA.

Sa-ti enumar cateva:

Zidul pe care apare scrisul noaptea si ziua dispare - adeverat.
Laboratorul secret - adevarat.
http://img157.imageshack.us/img157/4276/gallery491hk6.jpg
Fanatana Radioactiva - adevarat.
http://img157.imageshack.us/img157/9591/gallery501rf5.jpg
OZN`uri(precum si ce`l zis de tine) - adevarat
Cadavre in desert - adeverat
Bigfoot - fals, insa exista urme
Extraterestrii - fals
Oamenii care se sinucid dupa ce fac poze - adevarat
Underworld - adevarat
Masini fantoma - adevarat
Masini avariate in paduri - adevarat
Zombie - adevarat

Si mai sunt.

50 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Sigur nu te-a luat somnul la volan?

| DexterKill a răspuns:

Poate folosesti misterix mod...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu folosesc mod...
http://www.youtube.com/watch?v=gLZ4QoBIJLk
Ca personajul din videoclip am patit, era exact acelasi avion.

| harciog a răspuns:

Daca avea 4 aripi era caradasca sigur.Dar ce e cel mai ciudat ca nu i-ai vazut coarnele care contin cantarina.

| Klepto a răspuns:

1.Erau talibanii aia care au daramat turnurile gemene din 11 sep.Acuma ca nu mai pot deturna, daramite zbura cu un avion, s-au jucat dea doctorul Moreau si au incrucisat o libelula, un scaun de pilot, o cartita si gaurile de vierme.Patru aripi de la libelula, un scan pentru confort, orb ca o cartita si nu s-a izbit, au mai instalat glanda de la caracatita care scuipa cu cerneala Pelikan, a folosit cerneala sa nu vezi cand deschide o gaura de vierme.

Ori asta, ori protectia animalelor i-au luat renii lui Mos Craciun si acum face simulari pentru urmatoarea sanie care zboara singura.

| Hombre a răspuns:

Nu stiu daca e normal dar stiu ca era prea sfantul @fumaretul cu cazanele de la purgatoriu si ia aspirat pe toti din blocul cu pricina pentru ca erau necredinciosi. Acuma le freaca la toti nivelul politic sa-i indrepte pe pacatosi.

| AlxMro a răspuns:

Nu i-ai dat sa manance lu Carl si a avut o "viziune"

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

Waw
Ce ciudat
Glumeam
Apare mereu, e un fel de avion in stil vechi.

| TheRealAnoyingOrange a răspuns:

Bah daca ai v 1.0 era cu ozn facut special sa zboare prin area 51 in gta straight face si lau scos parca in v1.1 sau e bug ceva sau mod straight face oricum nu stiu ce ar fi

| robycfr1 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat sa ma urc pe un munte urias si in drum spre varf un avion s-a prabusiot chiar langa mine.

| ionutz0116 a răspuns:

Bei la volan?

| nicolae64 a răspuns:

Era tradatorul de tara Ion Iliescu impreuna cu guvernele care au nenorocit Romania! nastase&comp.

| simaalex98 a răspuns:

Era un avion(din ala de dat cu prafuri nu de cascadorii...dar seamana daca joci sa-mp poti scrie pe un sv /planes si e unu ca un fel de grebla jos si are 4 aripi)winkingsper ca ti-am fost de folos big grin

| Smecherica123 a răspuns:

Da este normal, si mie imi apare mereu

| DaftPunk a răspuns:

Mha Gheorghe ala.e un avion care cand a intrat dupabloc adisparut fiind tipic pentru GTA SA care si masinile dispar daca te intorci cu spatele happy

| ElecktroFloweR a răspuns:

Dragul\a meu\a era un simplua avion\aeroplan care zbura si el asa pe acolo. Nu trebuie sa te sperii.

| Definitie a răspuns:

Era ta-su!

| Gabriela96 a răspuns:

Asta e o intrebare capcana?/laughing

| ILuvBondVagaBond a răspuns:

Luckyerrr... Jucam si eu GTA San Andreas, dar tata a zis : ce dumnezeu, lasa-l pe fratele tau sa joace chestii cu crime si masini, tu esti fata!'' Terminator descriminator, din fericire, de ultima serie. happy cat despre avion, nu stiu. eu eram pe acoperisul unui bloc cu heliport pe el, cand a venit un hippiot langa mine, a injurat, s-a electrocutat intentionat si a cazut in gol :S a fost intr-un fel, funny...

| 1111111111111111110987654321 a răspuns:

Da fugi mai tare sau ia-ti cu cod avion

| Mus1k a răspuns:

Asa cum spunea si Knowledge, exista tot felul de aparitii ciudate in GTA SA... underworld este o locatie, care se poate ajunge foarte usor la ea... tot ce trebuie sa faci este sa iti pui jetpackul si sa mergi in jos cum ar veni, tii apasat pe butonul bindat care te duce in jos timp de 1 minut 2, acolo este lume multa, si inveti un stil nou de lupta, eu nu am avut ocazia sa le descopar pe toate, dar este unul din cele mai incitante jocuri, avand in vedere ca are cele mai multe secrete. La misiunea unde in mod normal ar trebui sa descoperim jetpackul fara parola sunt cele mai multe secrete, si este una din cele mai tari misiuni, acolo este si Zombie Land dar este foarte greu de gasit. Ma bucur ca te-am ajutat.

Bafta wave

| cipi18 a răspuns:

Tu zici ca bigfoot e fals? era ora 00:00 in gta san andreas mergeam printr-o padure si brusc dintr-o data am lovit ceva negru si cand m-am dat jos era ceva mare si negru apoi m-am urcat in masina si am sters-o de acolo

| Ionutb07 a răspuns:

Este ceva in care poti ajunge destul de usor.In cartierul tau din LS la sala de box este imediat langa usa o deschizatura in tavan...iei jetpack din cod, iei altitudine pana cand ajungi intr-o discoteca

| XxTerrorxX2 a răspuns (pentru Kanghu):

Dar astea sunt toate noaptea? dar zombie la ce ora se gasesc

| Ionete_Florin_1976 a răspuns:

Era decat un avion secret... care apare in GTA SA asa au bagat astia moduhappyBFT ')

| S8N a răspuns (pentru cipi18):

WOW, ce chestie, da in ce locatie l-ai vazut mai exact?

| S8N a răspuns:

Da e normal, este un avion care se numeste cropdust, nu deala de cascadorii, in samp scrii /planes pe rss sau sfr si vezi ca este un avion cu un fel de tepi la aripile de jos

| S8N a răspuns (pentru DaftPunk):

E tipic pentru gta vc! in gta san andreas dispar rar

| S8N a răspuns:

Foarte Misterios!
Glumeam!
Este un avion numit "Cropdust" du-te in samp sfr server si scrie /planes, acolo trebuie sa gasesti un avion cu coarne la aripile de jos. Bafta!

| Michidutzaaa a răspuns:

A, nu doar daca te suna