| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveţi despre parapsihologie? Iar răspunsurile sper să nu fie legate de poze cu pete albe care se considera a fi ectoplasmă, fantoma lui nea Ion sau ceva de genul acesta. ^_^

2 răspunsuri:
| simina a răspuns:

Este o stiinta fantastic de interesanta si as vrea sa am timp sa citesc mai mult despre ea. Daca poti sa-mi recomanzi niste carti ti-asi multumi din suflet

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Păi cred că ai putea citi *Lumi paralele*de Cristian Negureanu e o carte drăguţă, deşi eu mă bazez mai mult pe date ştiiţifice, demonstrabile, pe când parapsihologia nu are nimic palpabil, 100% adevărat, întodeauna exista loc de scepticism.(doar părerea mea)