| alexandra_4104 a întrebat:

Am o problema. Am salvat din greseala parola si contul de e-mail pe facebook si nu stiu cum sa le sterg. Ma ajutati va rog?

Răspuns Câştigător
| uN23 a răspuns:

In dreapta sus este o "Cheie". Da click acolo -> apoi Optiuni -> Lucruri Personale -> si la Parole gasesti " Gestionati parole salvate" -> si iti stergi toate parolele care nu mai vrei sa apara. happy

5 răspunsuri:
| uN23 a răspuns:

Ce browser folosesti? ( Internet Explorer, FireFox, Chrome... )

| Roxana6277 a răspuns:

Poti sa dai doar log out si nu iti mai intra. La mine a mers.

| alexandra_4104 explică:

Cand am intrat pe facebook am dat din greseala "salveaza parola" si acum am adresa de email si parola de fiecare data cand vreau sa intru pe facebook. nu mai trebuie sa le scriu eu. si vreau sa nu mai apara asa. vreau sa le scriu eu

| alexandra_4104 explică:

Google chrome

| alexandra_4104 explică:

Folosesc google chrome