| Maya_9911 a întrebat:

Bunahappy cine joaca lady popular?whistling vreau si eu un >cont:" dau fundita.love struck Merci.big grin

13 răspunsuri:
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Eu joc; x

| Ganduri albe a răspuns:

Eu joc... daca vrei iti fac cont sau te invat!

| CrAzYAbOuTMuSiC a răspuns:

In loc sa rogi pe cineva sa -ti dea un cont, poti cauta pe www.bugmenot.com sau www.konturi.ro

| bianca_8321 a răspuns:

Eu am ti-l dau eu deoarece nu ma mai joc

| bianca_8321 a răspuns:

Da-mi id-ul tau

| KellyGreen a răspuns:

Daca vrei imi trim un mesaj privat cu toate datele tale (email, parola, username, numele domnisoarei)si pot sa iti fac cont.Desigur daca vrei de la un anumit nivel tb sa intri pe siteuri ca www.konturi.ro.

| rafy a răspuns:

Http://www.ladypopular.com/ intri aici si dai create new account ...iti scrii username-ul parola si ve iti mai cere acolo dai register sau cum e si gt

| eu..sh doar eu a răspuns:

Eu joc. dar nu pot trece de nivelul 4cryingnu stiu ce trebuie` sa faq akl.

| EvilMo a răspuns:

Ieu inti dau doua dar ie rau ca sunt la lv 1 amindoua dar poate faci tu acolo fa ce vrei cu ele astea sunt: user name rodica2007 pasword halo22 si cealalta:user nameanamaria1234gfuytyujt literele astea le-am pus la intamplare ca n-am mai avut ce user sa scriu o si parola ie tot halo22 da-mi fundita bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza ce leval este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Da pe konturi.ro-lady popular si sigur vei gasi.big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| PinkGirl_4314 a răspuns:

Si eu joc am nivelul 3 nu joc de mult timp de aceea sunt la nivelul 3 ma numesc Aida88girl

| inna_8632 a răspuns:

Eu jocbig grin! ma numesc simonett:d