| nellyneliana a întrebat:

Care e numarul de la serviciul relatii cu clientii la orange? Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru abonamente e 411, iar pentru cartela 444. Mai este *100#, insa nu poti vorbi cu un consultant asa.

31 răspunsuri:
| Nicolae_Eugen_Iulian_1981 a răspuns:

Bună ziua am si eu o nelămurire de aproape 6 luni ma cert cu ce de la orengi am bagat internet prin fibra si nu imi merge ultima convorbire a fost acum cu cei de la tehnic care mi-au spus ca îi pare rău ca nu are cu ce să ma ajute decat să-mi cumpăr un aparat de net daca vreau să am net acel individ pe nume robert Tănase ca el nu are ce să-mi facă in cazul asta ce trebuie să fac sa platesc in fiecare lună un serviciu care nu mă pot folosi de el sau sa ajung mai departe deci o nesimtire forte mare din partea orengi deci o să ajung la protectia cosumatorului că văd ca isi bat joc de mine