| SICAFLORIN a întrebat:

Cine stie in GTA 3 parola de mers pe apa sau elicopter primeste funda pe loc!

31 răspunsuri:
| LRO a răspuns:

Seaways...dar este din vice city, in gta 3 nu cred ca poti merge pe apa...dar incearca

| 54ndy a răspuns:

La elicopter parcă era ohdude, dar poţi să iei parolele de pe google scrii prole gta şi îţi apare aproape toate parolele.

| wolfer18 a răspuns:

Nu exista nici una nici alta... Daca vrei sa treci in Staunton Island(orasul al 2-lea),poti sa folosesti parola de zbor 'chittychittybb',dar ai nevoie de singura Banshee din oras(gasita la 'showroom-ul' de langa benzinarie),sau de Muscle-car-ul ala negru cu motorul iesit prin capota(masina e a unui gang,e destul de deasa in partea de jos a orasului, tot prin zona benzinariei). Dupa ce ai una din astea 2, te duci pe pod,iti iei avant, dupa accelerezi, si masina se va ridica usor de la sol(sunt sanse sa ratezi partea cealalta a podului).

| Sn00pY a răspuns:

Result Cheat Code
All weapons gunsgunsguns
Extra money ifiwerearichman
Full health gesundheit
Higher wanted level morepoliceplease
Lower wanted level nopoliceplease
Tank (Rhino) giveusatank
Destroy all cars bangbangbang
Change costume ilikedressingup
Crazy pedestrians itsallgoingmaaad
All pedestrians attack you nobodylikesme
Pedestrians fight each other weaponsforall
Time advances quicker timeflieswhenyou
Very fast game clock madweather
Faster game play boooooring
100% armor turtoise
Clear weather skincancerforme
Cloudy weather ilikescotland
Rainy weather ilovescotland
Foggy weather peasoup
Invisible cars; wheels only anicesetofwheels
Flying car chittychittybb
Improved car handling cornerslikemad
Gore mode nastylimbscheat

Read more: http://www.cheatcc.com/pc/gta3.html#ixzz1EfjaiugI
Under Creative Commons License: Attribution Non-Commercial No Derivatives

| Danila_Dana_1992 a răspuns:

Pui parola chittychittybb,iti iei camionul monstru, te duci pe pod, iti iei avant si pasina va ajunge pe celalalt mal al podului rupt.

| DorobatVlad a răspuns:

Nu exista dar am o parola care zboara masina chittychittybb. daca nu merge ma contactezi la aidiul dorobatvlad.

| Apetri_Constantin_1989 a răspuns:

Razadotheli pentru elicopter si de apa nu este funda.

| eustefan a răspuns:

Parola e hhh5yaers67

| AlexStroie99 a răspuns:

Fii ma atent prostule.Nu este parola de apa si elicopter. Daca vrei sa ajungi la statuia libertati bagi parola de zburat si iei un porshe.

| AlexStroie99 a răspuns:

Fii ma atent! Nu este parola de apa si elicopter. Daca vrei sa ajungi la statuia libertati bagi parola de zburat si iei un porshe.

| victor225 a răspuns:

Nu ai nevoie de cod e foarte simplu iti arunci masina in apa si apoi tearunci pe ia

| victor225 a răspuns:

Prima data de duci la podul rupt si activezi parola de zbor chittychittybb atunci masina va zbura peste pod apoi de duci la un pod de linga apa al 4 pod si gasesti o barca de politie.Succes

| victor225 a răspuns:

Iti spun cum faci rost de avion.
mai intai; de duc in al doilea oras mergi sa iti iei barca te duci apoi la un loc cu multe avioane cind ajungi langa o zidarie incerci sa sari pe ia si nu merge dar se ridica singur. Apoi urci pana la o panta si vezi o multime de avioane dar in cele mari nu poti sa te urci si nici in elicoptere dar e un avion mic gri si are desenat un vultur pe el.este cam greu sa zbori prima data dar te inveti.Suces!

| victor225 a răspuns:

☺☻♥♦♣♠•◘○♀ ↨│-ANb

| 5Card a răspuns:

Cum a zis wolfer 18 dupa ce treci este acolo in partea dreapta ceva fabrica unbde sunt si niste barci in apa. iale si du-te in oras 3 la aeroport ca acolo este o rampa pe care trebuie sa urci dupa ce cobori du-te si vei gasi un avion cu care poti zbura dar ai mare grija ce faci!

| Razvan_Mihai_1990 a răspuns:

Nu este coduri de elicopter? Daca il gasiti datimil si mie

| remusbossul a răspuns:

Seaways mers pe apa

| Danca_Marian_Dacian_1993 a răspuns:

Va rog imi spuneti parola de mers pe apa sau de elicopter

| asnorl a răspuns:

Nu este

| Gabi_Gabriel_1961 a răspuns:

Ieu nu stiu parole de mers pe apa sau de elicopter

| Paşca_Georgel_2000 a răspuns:

cum pot merge pe apa pe gta 3 va rog spune-mi

| Anton_Traian_Rus_1991 a răspuns (pentru Paşca_Georgel_2000):

Nu se poate

| Fulger_Dorin_1986 a răspuns (pentru eustefan):

E years nu yaers!

| Butnaru_Andrei_1997 a răspuns:

Numai cu avionul poti zbura elicopeter nu am, vazut sa-l pot manevra eu. Asa ca du-te in aeroport in orasul al -2, acolo.Vei gasi si, elicopeter, dar si avioane.

| gta3 a răspuns:

Parola este razadotheli

| Paul_Arsente_1994 a răspuns:

Sau fa ca mine mergi in tara a doua si iau un tranvai pana iti scrie in josul pagini ceva de aeroport laughing)

| Nelu_Gifei_1978 a răspuns:

Pentru arme gunsgunsguns

| Cosmin_Pernes_1979 a răspuns:

Deci care este parola?

| Maria_Nela_Popa_1970 a răspuns (pentru victor225):

Ba este un zid?
ha de fapt este o teava de gaz care se afla la jumatatea insulei a doua.succes si iate dupa alti ca e usor eu n-am condus niciodata un avion pe gta 3