| blockbuster a întrebat:

Cum imi fac server pe metin? am inteles ca se face foarte greu. ma ajutati va rog? vreau sa devin GMtonguebig grin sunt nebun dupa metin. bine eu ma joc ro. deci va rog frumos din suflet, spuneti-mi cum se face. va dau id meu de mess daca e nevoie...

129 răspunsuri:
| blockbuster explică:

Woman... cum trec testul? cum dau de el?

| AllieAmphetamine a răspuns:

Buna eu am 13 ani si sunt GA pe propriul meu server si app e destul de greu sa faci un server intra si uh pe youtube si o sa gasesti acolo tutorialehappy

| MasterBM a răspuns:

Ia id meu iuli_iulian70

| AskMeHow a răspuns:

Uite aici site-u iti da toate detaliile sper ca o sa te ajute
http://www.tutoit.com/ghid-metin2-cum-fac-un-server-privat-de-metin2/

| Moneyy a răspuns:

Fratilor pentru un sv de metin privat donatiile sa zicem ca le ia creatoru dar sv trebuie sa stea nonstop trebuie platit la banca la luna card pentru donatii etc la banca platesti si iti da svr gata facut si numai trebuie sa platesti la luna nu va mai complicati sa faketi voi unul de exemplu metin2tdlgamig e gata facut de banca plateste la luna sta svr nonstop cu pc inchis

| bosssssssssssssssssssssssssssssssssssssss a răspuns:

Eu am sv de mt2 dar nu stiu dc nu-s gm

| gabyplay007 a răspuns:

Ce 18 ani si teste visezi ma.laughing esti beat? ..nici eu nu stiu dar 18. laughing..ma faci sa rad

| victorbos a răspuns:

Ma ajuta si pe mine cineva uitati id meu victorbos13@yahoo.com dau GA SGA SAU OWN VEDEM NOI

| Kuichiki a răspuns:

Cine are un server de metin. ma face mod joc 5 ani mt... stiu foarte bine metin. Astept raspunsuri.

| Neagu_Ionut_1998_N949 a răspuns:

Ba cum dau acolo la mount root

| RandyOrton_2521 a răspuns:

Ce 18 ani pe draq laughing)))) poti si e foarte simplu! cine vrea server de metin2 sa dea ad la id meu mydestiny_superstar!

| Bogdany007 a răspuns:

Vrei sa te ajut cu serverul Metin2?
altrix699@yahoo.com contacteaza-ma

| Mihytza a răspuns:

Man va implor vreau sa fiu si eu GM pe orice servar plz va implor add la id :broasca_dupa_lac am expreienta in gm

| Mihytza a răspuns:

Ma va implor eu dati-mi si mie GM pe orice servar dati add la id :broasca_dupa_lac, am expreienta in GM.

| Mihytza a răspuns:

Cine vrea GM cu experienta dati add la id :broasca_dupa_lac.va rog.

| munte a răspuns:

Pentru cine isi doreste un server de metin2 < http://4metin.forumgratuit.ro >
Sau pe id < facserveremetin >
Multumesc

| munte a răspuns:

Pentru cine isi doreste un server de metin2 < http://4metin.forumgratuit.ro >
Sau pe id < facserveremetin >

| okios1990 a răspuns:

Cine ma ajuta si pe mine sa imi fac un server de metin..va rog ma chinui de foarte mult timp..sa imi dea add la id-ul faraviitor... dau funda va multumesc

| Ohala a răspuns:

Pliss ajutati-ma sa fac si eu un sv de mt 2

| moisica27 a răspuns:

Auziti sunt nebun si eu dupa mt2 ma ajuta candva sa-mi fac si eu serverul meu propiu de mt2 va rog

| moisica27 a răspuns:

Ma ajuta cineva si pe mine sa-mi fac un server de mt2...mai am o intrebare cand iti faci propiul server de mt2 te da din prima GM

| Vofi_Robert_1999 a răspuns:

Http://metin2hero.ro/ va asteptam pe servar! :)

| gigismenaru a răspuns:

Nu trebuieb sa ai neaparat 18 ani eu am 13 ani si stiu sa fac un sv foarte usor

| tatamare a răspuns:

Block. se poate face usor iti trebuie rabdare si timp liber. iar tu ala care ai zis ca ti-ai facut GX-ul, manaci un mare ****.