| MeGeorGiAnna a întrebat:

Cum poti deveni game master pe metin2 flamek?

Răspuns Câştigător
| PCDemon a răspuns:

De fapt nu e asa de simplu!
1 ) Trebuie sa trimiti o cerere de GM la Owner-ul Metin2 Flamek cu chesti de genul cati ani ai, daca mai esti GM pe un server, experienta, etc.

2 ) El trebuie sa-ti aprobe cererea

3 ) Te supune la un test de comenzi de GM sa vada daca le sti

4 ) Daca vede ca sti comenzile te va pune Trial Game Master ( Game Master temporar)

5) Trebuie sa treaca 2 saptamani de cand esti Trial Game Master, dupa aceea vine judecata ( Adica daca in aceste 2 saptamani ai dovedit ca esti destul de bun sa fi GM )

6) Daca ai dovedit ca esti destul de bun sa fi GM, Ownerul te va pune GM

18 răspunsuri:
| aleCsandrra a răspuns:

Pai ca sa cresti iti trebuie un hac casa cresti mai repede sh cand ai ajuns la lvl 99 trebuie sa lupti cu um gm=geme master si asaai devenit si tu unulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa donezi depinde pe ce vrei sa donezi eu sunt 99 regatul rosu

| cryeu a răspuns:

Trebuie sa donezi depinde pe ce vrei sa donezi eu sunt 99 regatul rosu
si vezi daca vrei sa te sa faci GM trebuie sa inveti 550 parca de comenzi si dupa aia GA adica administratorul jocului sunt 2 o sa te intrebe ce comenzi a cata comanda e si chiesti daca vrei sa ma contactezi id meu de mess id:cryss_tzache

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HAC

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu darr sti cum se ia? metinul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca ma fi atent
trebuie sa ai lvl 99 si sa il bati pe gm si asa pate zic poate te face si pe tine dar trebuie sa ii dai ceva vaoros si atat dar mai trebuie sa ii bati pe cativa care te pune el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este simplu nici eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu imi mai merge metin2 flamek? apare serverul este in lucru mereu :@:@:@

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu pot intra pe metin2 flamek

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mergi la maimute la lv 100 si stai acolo jumate de ora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nici nu imi merge metinul flamek deci degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba dar de ce nu merge mereu sa vorbeasca cineva cu un GM sa faca in asa fel sa mearga serverul non-stop poate asa ar fi mai multi copii pe el! Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am intrat dar nu pot sa intru mereu dar e misto pentru ca poti sa iei cal mai repede si sa cresti mai repede.Mult noroc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie ca (GM) sa iti dea invitatie de (GM)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall! prietenu meu a facut serverul asta. daca vrei sa fii gm atunci trebuie sa te duci la vreun gm pe care il vezi si roagal sa te faca si pe tine... asta-i singura varianta!

| THC a răspuns:

Salut! In primul rand eu sunt GM pe flamek nu trebuie sa ai lvl 99 nu trebuie sa te bati cu nici un gm nu iti trebuie hack nu prea ai cum sa fii gm doar sa vorbesti cu mine THC sau cu alt GM.GA,GSA asta daca unul dintre acestia eu sau ceilaltzi considera ca ne-ar mai trebui un GM atunci te vor face si pe tine GM. Dar trebuie sa faci o mica donatie asta celui care detine serverul cat hotarasti tu si cu el si atunci vei ajunge GM da intr-adevar te va supune la un test de comenzi si la un test de corectitudinehappy. Va urez succes!

| THC a răspuns:

Salut! In primu rand eu sunt GM pe flamek nu tre sa ai lvl 99 nu tre sa te bati cu nici un gm nu iti trebuie hack nu prea ai cum sa fii gm doar sa vorbesti cu mine THC sau cu alt GM.GA,GSA asta daca unul dintre acestia eu sau ceilaltzi considera ca ne-ar mai trebui un GM atunci te vor face si pe tine GM.Dar trebuie sa faci o mica donatie asta celui care detine serverul cat hotarasti tu si cu el si atunci vei ajunge GM da intradevar te va supune la un test de comenzi si la un test de corectitudinehappy.Va urez succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum