| YumiSukinanda a întrebat:

Cum sa postez un videoclip pe youtube?

5 răspunsuri:
| FamousBixx a răspuns:

Simpluhappy iti faci contlaughing

| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna!

In partea de sus iti apare, la dreapta scrie,, Incarcati" dai click si iti va aparea doua variante Incarca din calculator sau Inregistreaza un video cu camera web alege varianta dorita dupa care el se incarca ii dai un num, e si iti va aparea la Creatiile mele

Succes!

| RikudōSennin a răspuns:

Iti faci un account pe youtube.cand te loghezi si intri in prima pagina a site-ului ai sus in bara de cautare si spre dreapta ai butonul search. dupa butonul search ai browse si dupa browse ai upload.dai pe upload si incarci filmuletzu cu datele cerute.noroc.merit o funda si un vot?

| camifgtjfjtyfmh a răspuns:

Https://accounts.google.com/......rviceLogin uite aici un site in caz daca nu sti cum sa postezi un videoclip intri pe site iti faci cont si pui videoclipul este foarete simplu ai doua varianta sa iti alegi videoclip de la tine din calculator sau sa te in registrezi de pe camera web ok o seara placuta succes sper sa te ajut! sa ne spui daca ai reusit si daca ai reusit intra pe intrebare si pune videoclipul:)

| camifgtjfjtyfmh a răspuns:

Intri pe www.youtube.com si scrie sus in dreapta incarcati si iti apare o pagina sa iti faci cont le completezi si dupa aceea iti incarci un videoclip de pe calculatorul tau si o sa il vada multa lume si o sa iti dea comentarii despre videoclip credama ii foarte simplu sa faci un videoclip poti sa iti modifici videoclipul de pe programul window move maker il ai in calculator dai pe start si il gasesti uite exemple de videoclipuri modificate cu acest program uite un videoclip facut cu acest program si ies foarte bine este cel mai bun program are tot felul de efecte http://www.youtube.com/watch? v=8wNzDQiKc-g