| LiviaLyvy a întrebat:

Cum se Joaca Counter Strike?[In mare.]...

Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| Robert_4382 a răspuns:

Pai cauta si uh un tutoral pe google si itiexplica ei dar niciodata sa nu te apuci de coduri dai funditabig grin?

2 răspunsuri:
| IliuTZA_5884 a răspuns:

Pai daca vrei sa joci singur dai New Game daca vrei sa joci in retea dai Find Server alegi un server de acolo din lista vezi ca trebuie sa fi la internet.Pe urma dupa ce ti-a intrat in server te bagi la o echipa Counteri & Terro.Pt ati lua armele trebuie sa dai pe B si iti scrie acolo fiecare categorie de pe >< iti iei munitie.(daca mai ai nevoie de ajutor baga idul asta ilietw)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti tutoriale despre orice vrei in materie de cs pe http://www.cs-gothic.ro/forum/