| Majj a întrebat:

Unde pot gasi in Bucuresti sali cu mese de ping-pong? De preferat prin centru...

3 răspunsuri:
| alecs871 a răspuns:

Centru... Pe acolo nu prea stiu, dar sunt mese de ping-pong sigur, in Bingo (este pe la Apaca), sau la IDM, care este prin Regie, pe Splai.

| ssh a răspuns:

O sala noua este in Berceni. Se cheama Viva Sport Club. Siteul lor este http://www.vivasportclub.ro/tenis-de-masa. Preturile sunt rezonabile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In sema parc(fosta semanatoarea) top tenis arena, site toptenis.ro