| dana39668 a întrebat:

Salut, voi ce alegeti? orange, vodafone sau cosmote?

Răspuns Câştigător
| BUBULINA a răspuns:

Traiasca cosmoteul
2000 de min/msg/130 de min nationale /internationale...

77 răspunsuri:
| ZuuZaaA a răspuns:

Orange.tongue

| ViVi a răspuns:

Cosmote e super foarte multe optiuni etc
dar multi sunt pe orange mai ales prietenii mei asa ca trebuie sa stau pe orange nu am ce face

+1 cosmote

| citron a răspuns:

Orange

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Cosmote.

| BabyPink a răspuns:

Orange 4 ever laughing)

| AvalohAlyn a răspuns:

Orange, e cea mai populata retea de telefonie.

| DarKJoKeR a răspuns:

Fiecare are avantajele salelaughing
eu am o cartela de orange pe care o folosesc pe un telefon ca sa activez wap unlimited, pentru net
si mai am o cartela de vodafone pe care o folosesc sa vorbesc cu prietena mealaughing. ca ne-am combinat...si ne-am combinat si la cartelalaughing. 500 de minute si nici alea nu ajungwhistling

| Victoria a răspuns:

Orange.

| PauLa.M a răspuns:

Orange, cu toate ca in ultimul timp. face figuri reteaua si din cauza asta mi-am stricat un telefon pentru l-am izbit.

| butterfly95 a răspuns:

ORANGE! Pentru ca multi prieteni sun in aceasta retea!
Dar imi place reclamele de la VODAFONE! laughing

| daniDeeDee a răspuns:

Am vodafone.

| valy a răspuns:

Orange:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orange. au cea mai buna acoperire... dupa parerea mea. cele mai bune oferte (adica cele mai rationale, nu strigatoare la cer ca alte retele, cu infinit de multe minute etc etc) si, sincer acum, cele mai bune reclame laughing.

| brunetzika_6738 a răspuns:

Cosmote:X

| midnight_2375 a răspuns:

Credeam ca o sa zica toti COSMOTEtongue

eu aveam si vodafone si nu vorbeam decat cu mama tongue

si cum restul lumii avea cosmote am si eu big grin si am prins o oferta buna pentru mine si ieftinatongue incarc cu 3 euro si am bonus 350 sms si min + inca 2000 de minute, si pot sa consum creditu cum vreau.

reclamele sunt cele mai tari de la vodafone big grin MAXIM AM SPUS!rolling on the floor

| ing. a răspuns:

Haide Vodafone!love struck Nu de alta, dar sunt in aceasta retea de 6 ani si m-am obisnuit.In plus, majoritatea oamenilor pe care ii cunosc sunt pe Vodafone, insa imi plac reclamele de la Orange!
O seara placuta.happy

| Ellena a răspuns:

Cosmote.

| xu a răspuns:

Vodafone- de 5 anitongue

| Silvia a răspuns:

Eu am si Cosmote si Vodafone.happy
Dar parca mai mult imi place Cosmote...happy

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Vodafone pentru că m-am obişnuit cu el. Cosmote-ul are oferte foarte faine, dar nu cunosc atâtea persoane pe cosmote încât să merite.

| illusion a răspuns:

Pai cosmote. da am si orange si vodafone pentru ca majoritatea sunt in retele dif big grinbig grin

| jane_5414 a răspuns:

Orange

| Bacemi a răspuns:

Cosmote. Am fost prin toate retelele.

| inna a răspuns:

Orange love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calatoresc foarte mult in strainatate si am ales Vodafone pentru ca imi ramane activa cartela si-n Europa... Nu stau sa schimb 5 cartele, pentru fiecare tara sau sa incarc, sa salvez numere. Una si bune, o folosesc peste tot.

Shin
| Shin a răspuns:

Voda si Cosmo
Shinwinking

| alecs871 a răspuns:

Rds

| Katiee^^ a răspuns:

Vodafone happy Chiar daca la Cosmote sunt multe extraoptiuni foarte bune am inteles ca nu prea are semnal bun thinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu am abonament Vodafone de 8 ani si Cosmote de 2 ani.