cami
| cami a întrebat:

Stie cineva la ce categorie e intrebarea celui ce a intrebat "ce inseamna HTML?". i-am gasit raspunsul big grin

Răspuns Câştigător
| DenissaDeea a răspuns:

Intrebarea de care intrebi @cami@ e pusa la categoria TEHNOLOGIE! si e a 59 intrebare.

7 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Degeaba l-ai gasit - nu i se poate raspunde. Am incercat si eu si altii de mai multe ori.

| tukhey23 a răspuns:

Si e care rasp. draga cami? eu l-am cautat, dar in somnhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul il stiam demulttongue
Doar ca nu se putea raspunde la intrebarea aia.

| fryekid a răspuns:

Unul din primele elemente, fundamentale de altfel, ale WWW (World Wide Web) este HTML (HyperText Markup Language), standard ce descrie formatul primar in care documentele sint distribuite si vazute pe Web. Multe din trasaturile lui, cum ar fi independenta fata de platforma, structurarea formatarii si legaturile hipertext, fac din el un foarte bun format pentru documentele Internet si Web. Primele specificatii de baza ale Web-ului au fost HTML, HTTP si URL.

http://www.afaceri-online.net/proiectare-site-web/html/limbajul-html.htm

| borsec a răspuns:

Nu se poate raspunde la intrebarea aia.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Cred ca erau mai multe intrebari, pentru ca una din ele nu se poate deschide.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

E pusa de un anonimwinking