| d33a a întrebat:

Un film horror care chiar v-a speriat. Cum se numeste? tonguehappy

Răspuns Câştigător
| Aries90 a răspuns:

Saw ( toate ) si drag me to hell. :-ss

44 răspunsuri:
| κίllą a răspuns:

Sincer pe mine ma sperie o emisiune :-s... Fenomene Stranii... e pe discovery chanell, in fiecare vineri la ora 22:00

| Sasha_3991 a răspuns:

Hotelul morti sau motelul groazei

| alex:) a răspuns:

Cele 13 fantome mai vechi

| viotm a răspuns:

Bloody Mary

| Pisik a răspuns:

The exorcism of Emily Rose. chia mi-a placut happy
The ruins. e dubios
Unrest. coloana sonora te face sa tremuri laughing
Hills have eyes 1, 2. te baga rau in sperietilaughing
Dead end. nail biting
Wrong Turn 1, 2 big grin
Astea mi-au placut si cel mai mult.

| princessmary a răspuns:

Iti recomand sa te uiti la soseaua spiritlor (deci e ff super) este si de goaza de iti ingheata sangele si si de dramaaa.Foarte frumoss m-am uitat de 3 ori(o data cu tati.{nu mai puteam de frica}o data cu prietenele mele, si o data cu fratele meu(tot frica imi era))

Te Rog uitate e prea superr.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The ring 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

,, Viata mea``, sub regiza celui mai mare regizor: EU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul film horror ma speriat in ultimu hal laughing) aveam un ursulet inbrate si cand am vazut o scena nasoala am strans acel urs cu putere rolling on the floor) doamne nu vreau sa imi imaginez ce se intampla daca era om.

The Grudge 1, 2 si 3 - chiar au fost de groza pentru mine
Tamara - nu stiu pe ce scara as putea sa il urc dar a avut scene de groaza /sangeroase
Casa de Ceara
The Last Vampire
The haunting
Avertizarea
Exorcizarea
Hotelul mortii
Baiatul cu parul balai [ sau ceva de genu ] - filmu e prea belea pentru ca are un final fericit.

Pe mine orice film horror ma sperie blushing dar ador asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Ring, brrr.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Exorcist... asata da film de groaza un adevarat claisic big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era unul... voi sti mereu ce ai facut vara trecuta si stiam ca e partea a 3-a de la alt film...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grudge1, 2, 3 foarte de groaza. Parerea mea.

| Allexy_6463 a răspuns:

The Exorcism Of Emily Rose
saaau.
Drag me to hell

foarte bune astea doua.big grin

^^.

| paraipam a răspuns:

Un film interesant de vazut horror e Dead Silence. Dar sunt si multe altele, te poti uita la American Psycho, care este foarte vechi, dar reusit. Hannibal este de asemenea reusit.