Cine ti-ar placea sa fie Utilizatorul anului 2012?

Dam drumul nominalizarilor pentru Utilizatorul anului 2012. Voi pe cine propuneti? Poate fi oricine cata vreme intruneste conditia ca in ultimul an sa fi avut cel putin pe o perioada de 6 luni minim 20 de raspunsuri pe luna. Cele oferite la Trivia/Amuzante nu sunt luate in considerare. Tineti cont totusi de faptul ca nu puteti propune oameni care au castigat acest titlu in anii trecuti.

Va asteptam aici nominalizarile printr-un raspuns pana pe 20 decembrie, 23.59. Dupa ce validam candidatii, dam drumul votarii.

Alexandra - TPU

75 răspunsuri:
| ACAB1312 a răspuns:

Toma Georgian

| Cristian0eTc a răspuns:

Eu
big grin

| wint3rfight a răspuns:

Eu.

| Ichim_Tavi_1987 a răspuns:

NeluL

| zuzuzic a răspuns:

In opinia mea, bursuc001 ar merita statutul de utilizator al acestui an.

| MMaryus a răspuns:

Cu siguranta @WR104

| Pooshtyu a răspuns:

Eu LOGIC! Funda?

| bril a răspuns:

Simplu de raspuns,
eu :-)

| xXMishaXx a răspuns:

Toți sunt foarte buni.

| danielaspiridon a răspuns:

Ioandelasal

| R3DaS a răspuns:

Ioandelasal

| caty66 a răspuns:

Annness

| sebi617 a răspuns:

Cel care are cele mai multe funde