NOname
| NOname a întrebat:

Un mic sondaj de opinie:
Cui îi plăcea mai mult cu bara-muzicală sus - în care erau afişate ultimele melodii ascultate în comunitate - şi cui îi place mai mult ca acum - fără? Eventual, de ce?

64 răspunsuri:
| ARF a răspuns:

Buna. Mie imi placea cu bara muzicala sus, deoarece puteam sa aflu si eu melodii noi si sa le ascult. Pa-pa.

| kar1GaNNN a răspuns:

Mie imi placea cu bara muzicala sus pentru ca vedeam melodiile noi si le ascultam mereu. Ceawles

| Bøøgey a răspuns:

Era ceva mai usor sa aflii melodii noi, da' nu-i bai, poti sa te uiti in playlist-ul fiecaruia. Oricum, majoritatea erau mizerii.
Deci mi se cam rupe. Nici nu i-am sesizat disparitia...

| LTAA a răspuns:

Eu nu aveam nevoie de acea chestie, oricum mai sunt câteva lucruri inutile pe TPU.

| EarsOfAFox a răspuns:

Nu prea m-a interesat partea asta muzicala a TPU. Nu inteleg totusi motivul pentru care s-a scos din senin. Aerisire? Cred ca iti dai seama ca are legatura cu Aero. laughing E numai vina mea.

NOname
| NOname explică (pentru EarsOfAFox):

Heheee, deci am găsit şi vinovatul!
Îmi datorezi o bară muzicală, să pot spiona cine ce ascultă. tongue

| mgtow a răspuns:

Sa stii ca ii cam duc dorul barei, dar pe alta parte mi se pare mai fain fara ea, nu arata rau pagina fara ea.

NOname
| NOname explică (pentru mgtow):

Da, ca design e mai ok, mai curat, dar bara avea o utilitate practică, una care îmi lipseşte.

...am rămas fără dansuri la bară. sad

| mgtow a răspuns (pentru NOname):

Dupa cum vezi am modificat nickname-ul. Vivan las mujeres laughing

NOname
| NOname explică (pentru mgtow):

Aşa, bravo! Ca Spetsnaz ai rezistat câteva luni, să vedem ca Şofer cât rezişti.hee hee

| Wehrmacht a răspuns (pentru NOname):

Fara ce?! straight face

Da' pana la urma de ce au scos-o? Nu se mai poate adauga deloc in playlist?

NOname
| NOname explică (pentru Wehrmacht):

Se poate, dar nu se mai afişează nimic sus.
http://www.tpu.ro/blog/?p=4606

| DellyDell a răspuns:

Mie imi placea mai mult cu bara pentru ca asa descopeream melodii noi si le ascultam.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Mi-e indiferent. Oricum nu ascultam melodiile de acolo.Cand a disparut, nici macar nu i-am simtit lipsa.La inceput vazusem ca lipseste ceva, dar nu stiam ce.

| trisha88 a răspuns:

Mie imi pare rau ca au scos bara ma obisnuisem cu ea.

| horansgang a răspuns:

îmi plăcea mai mult cu. îţi putea dădea idei despre ce melodii să asculţi când nu ştii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi placea mai mult versiunea veche in care aparea bara muzicala pentru ca uneori imi mai imbunatateam playlistul cu cate o melodie noua-sau cel putin imi mai reaminteam versurile unora mai vechi!

| Fatamuntilor a răspuns:

Imi placea cu! Imi aduceam aminte sa mai pun cate ceva din cand in cand, mai vedeam ce asculta altul....acum cred cred ca se pune praful pe playlist-ul meu!

| Kaℓi a răspuns:

N-am observat ca lipseste!
Pacat, uneori ma uitam cine - ce mai asculta... cred ca "gustul" muzical spune cate ceva despre fiecare dintre noi, si in plus am descoperit multe melodii pe care nu le stiam sau de care imi era dor, acolo happy

NOname
| NOname explică (pentru Kaℓi):

La fel e şi pentru mine, Kaℓi.
Deseori nu realizăm ce am avut, până nu(-l) pierdem. sad

| Kaℓi a răspuns (pentru NOname):

sad
happy

| zurick a răspuns:

Nu-mi pasă nici dacă va fi acolo sus nici dacă nu va mai fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara. Pentru ca nu ma intereseaza.

| aliceinchains a răspuns:

Nici nu văzusem... nu am mai intrat de atâta timp, nu mai știu ce și cum. Era mai bine cu. NOname, încă pe-aici? Ce mai faci? Just saying.

NOname
| NOname explică (pentru aliceinchains):

Bine, sănătoasă. Mulţumesc. : )
Tu? Cu ce ocazie pe la noi?

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Da. Vreau bara inapoi! Doar bara.
E bine ca au scos mentiunea legata de ce asculta fiecare utilizator, la finalul raspunsurilor. Insa bara, acolo sus, era bine-venita si cu mult mai usor de adaugat melodii.

NOname
| NOname explică (pentru мιнαɛℓα36):

Perfect de acord.
Şi eu m-am bucurat când am văzut că s-a aerisit zona de sub răspunsuri (partea aia chiar era inutilă), dar m-am întristat când am realizat că s-a scos şi bara de sus.
Dar optimistă din fire sper că adminii ne-o vor monta la loc... poate cadou de paşte, să aibă iepuraşul o bară.;))
http://bit.ly/1iGUUAy

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru NOname):

laughing
Un iepuras la bara! Fain.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Macar sa o ia si pe aia cu tricouri. e o chestie rasista pentru cei ce raspund putin si foloseste sociopatia ca pe ceva adorabil ca sa se promoveze ideea ca e ok sa raspunzi la intrebari consecutive de vreme ce primesti o buleandra.

NOname
| NOname explică (pentru anonim_4396):

Nici eu nu aş duce dorul barei cu tricouri şi cocoşi-răspundaci, dar să nu uităm de mulţumiţii, care o ţin în viaţă, încălziţi de spiritul competitiv. În legislaţii tpuistice se ascultă glasul productiv-majoritar, excepţiile rămânând excepţii. Dar eu una, le prefer, să ştii.