| 666_7474 a întrebat:

Am avut parte de cea mai tare noapte din viata mea! Tot ce scriu aici e 100% adevarat si vreau opinia voastra. Sper sa aveti rabdarea de a citi.

Pe tip il stiu de 4 ani, avem o relatie on-and-off, sar peste asta, nu are relevanta. Il iubesc si ma iubeste, genul ala de "singura iubire adevarata". M-am mai culcat cu el uneori, dar doar in masina sau locuri mai ...nepermisive. Recent am avut parte de o noapte care m-a marcat efectiv!laughing Toata noaptea, si nu exagerez, am facut-o. Cu pauze in care ma tinea in brate, ne uitam la tv, mai umblam prin casa si deodata ma lua pe sus si era "tare" din nou. Ce sa zic, parca visam, ma excita continuu, chiar daca nu era prima oara cu el, dar la fiecare partida era ceva nou, electrizant.

Mi-a facut sex oral, ceea ce m-a lasat surprinsa pentru ca sustinea ca nu ar face asta niciodata. Spre deosebire de alt partener sexual, el are o energie inepuizabila parca, acelasi ritm alert de la inceput pana la final!

Ideea este ca, intre partide, m-a intrebat ce parere am despre sexul in grup (in contextul in care noi avem niste prieteni care is gen "friends with benefits" si se gandea sa o facem in 4). Amandoi ne intelegem excelent, avem o relatie solida pentru ca gandim la fel, suntem foarte deschisi, mai ales in materie de sex. Insa, nu stiu, parca as vrea o parere... El a spus ca am putea pastra partenerii, adica fara switch, doar sa o facem toti 4 odata.

Ce credeti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va atrageti foarte mult, nu va iubiti, e o mica, mare, diferenta. Abia cand unul dintre voi va incepe sa il iubeasca pe celalalt cu adevarat oamenii vor avea de suferit.

Parerile noastre pro sau contra sunt oricum doar vorbe in vant. Tot ce trebuie sa faci este sa analizezi ce simti tu in legatura cu asta si sa nu ai asteptari prea mari. Exista o sansa destul de mare ca lucrurile sa nu iasa exact cum v-ati dorit, conteaza cel mai mult atmosfera creata si cum fiecare dintre voi veti aborda situatia inedita in care va veti afla.

Parerea mea e ca orice trebuie incercat cel putin o data in viata. Dar nu sunt recunoscut pentru cele mai inteligente alegeri in decursul vietii asa ca sfatul meu e simplu: gaseste argumentele pro si contra, vezi ce simti in legatura cu fiecare, ia o decizie.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E ceva perfect normal sexul in grup orice primata face asta si noi suntem primate tu ca fata poti si cu 3 si ce e rau in asta sa stie ca daca parteneri fac sex cu alte persoane relatia dureaza pentru ca dorinta sexuala creste tot mai mult plus ca daca il iubesti, mare grija sa boli, sarcina etc
trebuie sa lasam evul mediu la o parte suntem animale degeaba ne ignoram originile asa ca fa sex e ceva normal

| iCappy a răspuns:

Nu prea mi se pare normal.
Apropo: bravo ca ai stat atatea ore capra=]]

| corhaz a răspuns:

Aveti grija sa nu va imbatati sa va incurcati, adica sa ajunga baietii cu baieti si tu cu cealalta laughing

| hhhapciuuu a răspuns:

Pare oklaughing
conteaza doar daca tie iti place. nu noua.big grin

| Phini a răspuns:

Sigur noi doi nu ne-am tras-o? laughing
ai scris tot ce sunt in stare sa fac. dar nu sunt de acord cu chestia in 4 happy nu mi-as lasa iubita... de altu. ii aiurea. bafta laughing

| denisadeniiiii a răspuns:

Tu esti cretina? Iti dai seama ca daca o sa fie asa cum vrea iubitul tau adica ''in 4'', a2a zi o sa afle tot poporu? Parerea mea e sa stai linistita acolo si sa te bucuri doar de ce iti ofera el cat timp mai sunteti impreuna.

| Alinuzza5 a răspuns:

Asta nu înseamnă că vrea să renunțe la tine, sau că își bate joc, clar nu. E un stil frenetic, care ii place să trăiască intens, din ceea ce povestești și tu, vrea doar să încerce ceva nou, și până la urma, este sau nu permin, voi vă faceți viața, atât timp cât nu intervin schimbări și până la urma sună bine, și destul de excitantă treaba asta cu sex în grup. Nu te gândi că vrea să te împartă, sau ceva. Sau să încerce el cu alta acest lucru, pentru că dacă era să o facă până la urma mergea la o curva, scuză-mă de exprimare și iși făcea nevoile și tu nu aflai mai mult ca sigur. Deci, părerea mea este că am evoluat, noi ca și oameni, o viața avem, trebuită trăită la maxim și trebuie să încercăm orice solicită satisfacție și plăcere, așa că de ce nu?!
Fundă?

| Hakuouki a răspuns (pentru Alinuzza5):

Bun, iti place ideea, deci tu esti numarul unu, haideti baieti, inca 3 aici.
Ne ceri noua voie? Du-te frate cu tot blocul, fa ce iti place, nu ce iti spune societatea, dar sa nu te oftici cand societatea iti va pune eticheta de "femeie de moravuri usoare"

| andreiul78 a răspuns (pentru Hakuouki):

Societatea trebuie sa mai SUGA **** din cand in cand (ca in cazul de fata). O viata aveam si trebuie sa o traim la maxim. Nu o incurajez sa o faca in 4 dar daca ea crede ca o ok, atunci nimeni nu are ceva impotriva. Lasati "gura lumii. Fa ce iti doresti!