| MiyakoSaki a întrebat:

Am si eu o intrebare:Cum bag scrisul aplecat, cu accente pe unele litere, cu semne(desene)la inceput si sfarsit si toate cele, ca sa-mi apara la numele de la avatarul meu? Va roggggg, plss!

Răspuns Câştigător
| GFantastikBaby a răspuns:

Salut. Aici gasesti tipuri diferite de scris, din care poti alege, simboluri si semne: http://www.messletters.com/en/. Scrii textul in casuta aceea si pe urma iti apare scris in diferite feluri in casutele albastre. La asta te-ai referit, nu? Sper ca te-am ajutat. Pa, pa. :)

2 răspunsuri:
| blackrose7911 a răspuns:

Accentele le gasesti pe bara din josul desktopului, selectand in loc de EN RO.

| MiyakoSaki explică:

Da,la aia m-am referit