| cosminap a întrebat:

Respect TPU, sunt in dubii crezand ca prietena ma inseala! stie cineva cum ii pot citi arhivele de pe messenger? mentionez ca nu folosim acelasi calculator dar ii stiu parola! dau fundita si recompensa!$$$

2 răspunsuri:
| Delire a răspuns:

Intrii pe id ei! dai la messenger, dupa la privacy options si dupa click pe archive... o sa iti apara o intrebare cu 3 raspunsuri...si tu dai click pe prima si dupa dai wiew archive, si o sa*ti apara, asta daca ea si*a pus ea la archive sa i se inregistreze convorbirile!:*

| cosminap explică:

Pai nu folosim acelasi calculator! ea nu vorbeste niciodata de la calculatorul meu ci de la al ei! si ce mi-ai zis tu pot vedea doar conversatiile inregistrate la mine in calculator, sorry, poate ma lamureste cineva!