| Wex09 a întrebat:

Care e siguranta pentru lumini interior golf 5? Am facut scurt incercand sa montez un bec si s au dus toate

Răspuns Câştigător
| Korkodeln a răspuns:

Daca e model fabricat intre 2003-2009:
Siguranta 15 din desenul din film (J 519) de 7.5A, sigurante gasesti la set (bine sa il ai in torpedou, e o cutiuta de plastic, nu ocupa loc) in orice magazin auto-moto, sau te duci la un atelier cu ea in mana (siguranta, nu altceva;) si 5RONi si te rogi sa-ti dea una.

https://www.youtube.com/watch?v=SkleFFbH2XU

Daca nu e modelul din anii de mai sus, specifica si tu ce an si Mk este.

| Wex09 explică (pentru Korkodeln):

Am gasit si eu intr-un final, vazusem un clip pe yt, o sa iau un set de sigurante, multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| Wex09 explică:

Si unde as putea gasi s o cumpar?