| DaciaRomania a întrebat:

Merge breton, când îți prinzi parul cu două cozi de cal (din alea deasupra urechilor)?

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Este fie in stilul anime fie in stilul Harley Quinn cum a spus TheGentleman
si da multora le sta bine asa
conteaza ce iti place tie si ce te avantajeaza pe tine
mie nu prea imi pasa sa cer opinii de la altii pentru ceva ce ma priveste pe minewinking

| dullcat a răspuns:

Breton drept? Da, merge oricum vrei tu.Sa stii ca atitudinea ta face totul sa arate bine, nu altceva.

https://ro.pinterest.com/pin/108227197288601597/

| ioana748 a răspuns:

Merge orice atata timp cat iti place ce vezi in oglinda.
Oricum este o coafura simpaticahappy

| TheGentleman a răspuns:

Îți place Harley Quinn? :-JJ

| Yasmin875 a răspuns:

Ca-n Spioanele.

| Cavaler001 a răspuns:

Daca.ti place ție, restul nu conteazăwinking

| vatadezahar24 a răspuns:

Sigur ca da! In opinia mea, se potrivește chiar de minune. Atâta timp cat îți place și crezi ca ți se potrivește, bineînțeles ca merge!

| ariel13 a răspuns:

Da arată chiar bine.