| AndreeaAndra a întrebat:

Am de facut un sondaj de opinie pentru revista scolii. Cine ma ajuta cu niste intrebari? despre scoala..materiile scolare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imagineaza-ti ca faci un oracol, dar despre scoala si cu variante a) b) c)...
Pune intrebari gen:" Cat timp aloci zilnic pentru a-ti face temele?
Dupa parerea ta care ar fi cea mai frumoasa activitate extrascolara?
Ce materie preferi dintre?
Daca ar fi sa alegi cum sa petrecem saptamana altfel ai alege...
Si pui la fiecare ce variante consideri.
Mi se pare o "tema" distractiva, nu e greu de facut sunt sigura ai s-o scoti la capat. happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni.Tema se face singur/a.

| AndreeaAndra explică (pentru anonim_4396):

Nu este o temalaughing DAca nu stii, nu mai raspunde aiurea! eu chiar am nevoie! nu iti bate joc!

| AndreeaAndra explică (pentru anonim_4396):

Deci nu e tema! vreau raspunsuri serioase, va rog!