| MyihaDoolcica a întrebat:

AS vrea sa va pun o intrebare dar daca vreti sa radeti de mine sau ceva de genu faceti chestii din astea la adresa alt cuiva. Exista sau un vampiri? Eu cred si in fenomene paranormale dar vampiri exista?

8 răspunsuri:
| AliceHamingway a răspuns:

Eu cred ca exista ca orice poveste are un adevar, nu poate sa se trezeasca unu si sa zica "uo ce am vsat hai sa ii dam nume vampir " mai baga si o poveste si la "patru ace" asta e parerea mea, ca exista
si voi car mai veniti cu comentarii inteligente ca mai sunt unii care se trezec ca nu au ce face tineti-le pentru
voi

| MyihaDoolcica explică (pentru AliceHamingway):

Imi plac extrem de mult vampirii big grin

| AliceHamingway a răspuns (pentru MyihaDoolcica):

Si mie eu as vrea sa fiu vampir

| Nucreeed a răspuns:

Crezi in ce vrei numai in dzeu nu.e o pierdere de timp

| MyihaDoolcica explică (pentru Nucreeed):

Sa nu cred in Dumnezeu? Esti penibila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. de asemenea nici mos craciun sau iepurasul de pasti

| xXenaa a răspuns:

Nu avem de unde sa stim. In schimb orice este posibil. In mod sigur exista o specie de lilieci care sug sange de la animale, de la acea specie cred ca au aparut povestile cu vampiri.

| ST3FFF a răspuns:

Fenomenele paranormale exista, dar vampiri, varcolaci, etc nu existawinking...