| mTk273 a întrebat:

Ce nu ti-a placut la copilaria ta? happy
Funda pentru cel mai frumos raspuns :*

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu cred ca am (sau cel putin nu-mi amintesc sa am) vreun regret sau ceva de care imi amintesc cu tristete, legat de copilaria mea. Mi-a placut extrem de mult acea perioada si am avut tot ce am vrut, am invatat o multime de lucruri si mi-am dezvoltat imaginatia foarte mult in perioada aceea (inca de pe atunci traiam mai mult "in capul meu"). Este o perioada de care imi amintesc cu placere si in care am descoperit si invatat o multime de lucruri, mi-am descoperit pasiunea pentru desen, pictura si arta in general, pentru citit si multe altele. Deci nu cred ca as avea ceva negativ de spus despre copilaria mea happy.

| madyddd a răspuns:

Buna. Imi amintesc cu drag de copilarie.pot spune ca am avut o copilarie fericita.ma consider o persoana norocoasa, nu am avut niciodata o viata dificila, nu am cunoscut greutati si sper sa nu le cunosc chiar mi s-a oferit totul.in schimb nu prea am simntit iubirea din partea parintilor, erau mereu ocupati si aveam o bona care avea mereu grija de mine... poate ca as fi vrut sa fiu mai mult in atentia parintilor (sa precizez ca eu sunt singurul lor copil), ei credeau ca daca imi ofereau mereu bani eram fericita dar nu e asa. nu le-am spus niciodata ca as fi vrut sa fie mai aproape de mine, (de ex. mie mama nu mi-a citit niciodata povesti cu zane sau printese atunci cand mergeam la culcare, mi le citea bona sad ) oricum nu am nimic de reprosat la adresa parintilor, m-au educat bine, mi-au oferit tot ce am vrut si am fost mereu si voi fi in continuare rasfatata si alintata de parinti. imi iubesc ff mult parinti si ma intreb,: daca nu ar fi fost ei, oare eu ce as face? consider ca inca nu m-am maturizat complet si inca nu sunt pregatita sa dau piept cu viata. happy

| Yamx a răspuns (pentru madyddd):

De ce raspunsul tau imi pare asemanator cu asta:

viata voastra in copilarie | ro-mamma
www.ro-mamma.com/subiecte/viata-voastra-copilarie
31 Oct 2011 – imi place sa imi amintesc cu drag de copilarie.pot spune ca am avut o copilarie fericita.inconjurata de multa dragoste, de atentie, nu am dus lipsa de nimic.chiar mi... ma consider o persoana norocoasa,nu am avut niciodata o viata dificila, nu am cunoscut greutati si sper sa nu el cunosc, nu ca nu au fost in.

:)))

| Yamx a răspuns:

Scz, dar nu inteleg cum pot da un raspuns frumos unei astfel de intrebari. straight face